طراحی سایت املاک حرفه ای با تمامی امکانات

طراحی سایت املاک حرفه ای با تمامی امکانات
طراحی سایت املاک حرفه ای با تمامی امکانات
مقدمه

بسیاری از وب سایت های آژانس املاک و مستغلات بسیار زیبا به نظر می رسند، اما
وقتی می توان تولید بیشتر، فروش و مشتری ایده آل را دنبال کرد، عملکرد مطلوبی را
نشان می دهد. همینطور بسیاری از توسعه دهندگان وب سایت املاک و مستغلات وجود
دارند که می توانند گرافیک و تصاویر زیبا را به صورت آنلاین قرار دهند اما یک رویکرد
استراتژیک و بازاریابی عالی لازم است تا وب سایت شما را به یک سیستم تولید خودکار
سرب منجر کند که فروشندگان و صاحبخانه های بالقوه را به تجارت املاک و مستغلات
شما تبدیل کند. (طراحی سایت املاک)

حتی بیشتر طراحان وب، فناوری ساخت وب سایتهای املاک و مستغلات را درک می کنند،
اما در مورد بازاریابی و فروش موثر دیجیتالی، تجربیات اندکی دارند. تخصص آنها در زمینه
طراحی گرافیک است، نه اینکه وب سایت شما درآمد کسب کند. اگر می خواهید با یک تیم
قابل اعتماد که به شما توصیه های صحیح می دهد، آشنا بشوید با ما همراه باشید.

طراحی سایت املاک

در این دوره دیجیتال، طراحی وب سایت جذاب و شهودی حداکثر شرط برای هر مشاغلی است که به دنبال ماندن از منحنی باشد. اگر یک نماینده املاک و مستغلات هستید و هنوز هم در زمینه مراجعه، تماس های سرد و روشهای کارخانه کارگر خود کار می کنید، اکنون زمان ایجاد یک طراحی وب سایت برای تجارت املاک و مستغلات شماست. فناوری برای همیشه شیوه خرید خانه را تغییر داده است.

طبق مطالعه ای که توسط انجمن ملی ملکی انجام شده است، تقریبا ۴۲٪ از خریداران خانه وقتی به دنبال املاک در دسترس برای فروش بودند، جستجوی آنلاین را انجام دادند، در حالی که تنها ۱۷٪ با مسکن تماس می گرفتند. بنابراین، داشتن حضور قدرتمند آنلاین، برای آژانس املاک و مستغلات شما مناسب است تا به خریداران آینده نگر برسد و تأثیر خود را در یک صنعت بسیار بریدگی تقویت کند.

اهمیت طراحی سایت املاک

ایجاد اعتماد در میان مشتریان بالقوه شما برای مشاغل املاک و مستغلات بسیار مهم است، در غیر این صورت، تبدیل این افراد علاقه مند و آوردن آنها به قیف خود مشکل خواهید داشت. یک طراحی وب سایت املاک و مستغلات کاربردی و کارا، می تواند یک حس اطمینان ایجاد کند که کاربران را راضی کند و آنها را ترغیب کند تا برند شما را برای تحقق نیازهای املاک خود در نظر بگیرند. اگر تجارت املاک و مستغلات شما فاقد حضور آنلاین است، فرصت های عظیمی را برای تجارت خود از دست نمی دهید. در حقیقت، در این عصر دیجیتال، هیچ بهانه‌ای برای عدم حضور آنلاین برای تجارت املاک و مستغلات شما وجود ندارد.

چرا به سایت املاک نیاز داریم؟

در اینجا چند دلیل وجود دارد که هر مشاغل املاک و مستغلات باید وب سایت ایجاد کنند.

 1. به شما در ارتقاء خدمات خود کمک می کند

یک وب سایت به عنوان یک رسانه آنلاین فعالیت می کند که می تواند خدمات، ماموریت، چشم انداز و داستان برند شما را که برای آموزش مشتریان بالقوه شما ضروری است تبلیغ کند. یک وب سایت املاک و مستغلات که به خوبی طراحی شده است به شما کمک می کند تا لیست خواص و خدمات خود را به نمایش بگذارید و به شما امکان می دهد تا به مشتریان هدفمند دسترسی پیدا کنید. آنها می توانند لیست های محلی را که وب سایت شما ارائه می دهد جستجو کرده و به راحتی خانه رویایی خود را پیدا کنند.

 1. تجارت خود را قابل دسترسی کنید

با نداشتن وب سایت، تجارت املاک و مستغلات شما برای تعداد زیادی از خریداران آینده پذیر نیست. ایجاد یک وب سایت برای مشاغل املاک و مستغلات شما به معنای دستیابی همه ساعته به خریداران و فروشندگان بالقوه است و خدمات املاک و مستغلات شما را به راحتی در اختیار خریدارانی که به دنبال املاک آنلاین هستند قرار می دهد.

طراحی سایت املاک
 1. اعتماد در میان مشتریان بالقوه ایجاد کنید

با نمایش داستان های موفقیت، توصیفات مشتری و هر جوایزی که برنده شوید، می توانید مشتری های آینده نگر را به سمت تجارت خود جلب کنید و آنها را به آنها اعتماد کنید.

 1. تجارت خود را رشد دهید

یک وب سایت خوب طراحی شده نه تنها اعتبار برند را ایجاد می کند، بلکه به عنوان ابزاری برای تولید سرب که در لایه های دارای مهارت بالا قرار دارد نیز خدمت می کند. هنگامی که مشتریان راه حل های موثری برای مشکلات خود پیدا کرده و آنچه را که به دنبالشان می یابید، به شما کمک می کند تا منجر به جذب بیشتری شوید، سود بیشتری کسب کنید و تجارت املاک و مستغلات خود را به ارتفاعات جدید موفقیت ببرید.

طراحی سایت املاک حرفه ای با تمامی امکانات

 

یک وب سایت املاک حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برندسازی سایت شما به طور مداوم نیز یک عامل اصلی برای نشان دادن حرفه ای بودن است. شما حتی به یک طراح حرفه ای احتیاج ندارید. برخی از ابزارهای معتبر وب می توانند به شما در ساختن کل هویت برند خود کمک کنند.

قابلیت جستجو

من در مورد یک جعبه جستجوی ساده صحبت نمی کنم که کاربران بتوانند چیزی را برای آن تایپ کنند و سایت شما را با آن اسکن کنند، اما چیزی است که به چگونگی جستجوی بیشتر کاربران در زندگی واقعی کمک می کند. به عنوان مثال، آنها به احتمال زیاد دنبال مناطق خاص، بین محدوده و قیمت مشخصی هستند  اطمینان حاصل کنید که آنها می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. گسترده بودن مهم است اما بازدید کنندگان خود را با ۲۰ جعبه کشویی انتخاب نکنید مطمئن شوید که آنها عناصر اصلی انتخاب هستند.

دوستانه موبایل باشید

من مطمئن هستم که شما در یک سایت روی دستگاه تلفن همراه خود گشت و گذار کرده اید و فهمیدید که این وحشتناک به نظر می رسد و اصلاً معنی ندارد. دلیل این امر این است که سایت احتمالاً موبایل ندارد. دستگاه های تلفن همراه کوچک هستند و وب سایت های استاندارد معمولاً با نمایشگرهای کوچک خوب بازی نمی کنند. با هر ابزاری که برای ساخت سایت خود انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که در نهایت، سایت شما باید سازگار با موبایل باشد. ساخت سایتی که مناسب تلفن همراه نباشد، احتمالاً نیمی از مشتریان بالقوه شما را نیز از خود دور می کند. وردپرس مضامین دارد که به طور خودکار کمک می کند تا سایت شما با تلفن همراه سازگار باشد. اینها معمولاً “مضامین پاسخگو” نامیده می شوند.

طراحی سایت املاک

جامع باشید

من مطمئن هستم که شما نیازهای اکثر افرادی که به دنبال املاک هستند، می دانید. آن موارد فروش را که هر بار مجبور به اجرای آن هستید، به خاطر دارید؟ خب آن دانش را به وب سایت خود منتقل کنید. جدا از اطلاعات فقط در مورد خود ملک، به یاد داشته باشید که اطلاعات حمایتی جامع مانند امکانات رفاهی، بزرگراه ها و مناطق آموزشی را در اختیار شما قرار می دهیم. برای سرمایه گذاران، اطمینان حاصل کنید که می توانید نوعی گزارش های بازار ارائه دهید زیرا این احتمالاً چیزی است که به آنها علاقه مند خواهید شد. یک تحقیق کوچک به طول می انجامد. به یاد داشته باشید، Google دوست شما است. آن مایل اضافی را طی کنید تا خریداران آینده نگر شما مجبور نشوند.

طراحی سایت املاک حرفه ای با تمامی امکانات

 

اجازه برای پیگیری سریع

این همه در حالی است که من در مورد نحوه تنظیم قلاب اطلاعات را با شما به اشتراک گذاشتم. ارائه اطلاعات و داشتن طرح های زیبا از سایت همه ضروری است، اما تنظیم قلاب را فراموش نکنید همیشه گزینه های آسان برای مشتری احتمالی داشته باشید تا با شما ارتباط برقرار کند. برای وب سایت ها، این همان چیزی است که ما آنرا اصطلاحا اقدام به عمل می نامیم. به عنوان مثال، یک دکمه قرمز روشن که می گوید ، “اکنون تماس بگیرید” فقط در کاربران خود دور شوید. یا شاید پیوندی به ایمیل شما برای آنها وجود داشته باشد تا بتواند استعلام کند؟ همیشه این مکان را در جایی پیدا کنید که یک خریدار آینده نگر در لبه تصمیم گیری باشد. جسور و جسورانه باشید. قرمز یک چیز است، اما دکمه ای که به رنگ قرمز روشن و روشن و خاموش است فقط وجود دارد اوه!

طراحی سایت املاک

آموزش

باز هم، این کاری است که شما ممکن است دوست داشته باشید یادوست نداشته باشید اما بگذارید اینگونه بیان کنم اگر خریداران آینده نگر شما را گوش نمی کنند، می توانید مطمئن باشید که آنها به شخص دیگری گوش می دهند. به جای آن، قدم بگذارید و اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری در مورد خرید خوب به آنها ارائه دهید. به عنوان مثال از آنها درباره مزایای خرید در بعضی مناطق بگویید یا اینکه این خانه در نزدیکی یک مرکز خرید بسیار جذاب است که همه چیز را در زیر آفتاب دارد. به آنها بگویید که دسترسی به بزرگراه بزرگ بین ایالتی یا هر چیز دیگری که کمک می کند چقدر آسان است.

اعتبارنامه ها

به معنای واقعی کل میلیاردها وب سایت در اینترنت وجود دارد و اگر به سمت باند حرکت می کنید، N + 1 نیز خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که خریداران احتمالی شما می دانند که شما در انجام کارها متخصص هستید و دیگران این موضوع را تصدیق کرده اند. جایزه هایی را که برنده شده اید ، درج کنید یا توصیفاتی را از خریداران خوشبختی که در گذشته داشته اید، ذکر کنید. قبل از اولین جلسه حتی بین شما و خریدار آینده نگر، سطح اعتماد ایجاد کنید، مهم نیست که انتخاب شما غیرمتعارف یا ساده گرایانه باشد، به یاد داشته باشید که حرفه ای بودن را در تمام مراحل به تصویر بکشید.

شرکت افروز پیشگامان پاسارگاد

شرکت افروز وب از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه طراحی اختصاصی قالب وب سایت، ارائه خدمات تخصصی به کسب و کارها، شرکت های دولتی و نیمه دولتی، هتل ها و آژانس های گردشگری پروژه های تحت وب آغاز نموده است و تا به امروز افتخار پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت های مختلف ایرانی و خارجی را دارد. از جمله نمونه کارها شرکت افروز وب طراحی سایت در زمینه املاک می باشد. از نمونه سایت های املاک می توان به وب سایت مشهد پوشش و ۳۶۰ درجه اشاره کرد که در این زمینه حرف اول را میزنند.

سایت ۳۶۰darageh اولین سایت با قابلیت بازدید مجازی در مشهد می باشد که بنا به ضرورت استفاده از این تکنولوژی در جهت تسهیل معاملات املاک ایجاد شده است. امکاناتی که شرکت افروز وب برروی این وب سایت ها اعمال کرده بسیار فوق العاده و جذاب هستند که باهم به مرور آنها میپردازیم.

طراحی سایت املاک
 • ماژول سرچ حرفه ای با امکان جستجو بر مبنای نوع معامله (رهن، اجاره، خرید، پیش خرید، مشارکت، معاوضه و…)
 • ماژول سرچ حرفه ای با امکان جستجو بر مبنای نوع ملک (هتل، آپارتمان، ویلا و…)
 • آدرس، قیمت و امکانات ملک
 • امکان نمایش نتیجه جستجو برروی نقشه
 • امکان نمایش نتیجه جستجو به صورت لیستینگ
 • امکان نمایش جدیدترین املاک، املاک برگزیده، پربازدیدترین املاک
 • امکان ثبت اطلاعات کامل درباره ملک (تمام ویژگی های ملک، اندازه، مساحت، شمالی و جنوبی بودن آن، موقعیت و…)
 • امکان نمایش امکانات ملک (استخر، سون، جکوزی، گرمایش، سرمایش و…)
 • امکان درج پلان طبقات مختلف
 • طراحی گالری حرفه ای برای ملک
 • نمایش متن، ویدئو و بازدید مجازی برای ملک
 • امکان ذخیره کردن املاک برگزیده
 • امکان دادن اکانت به مشاورین املاک برای ثبت املاک توسط خودشان
 • امکان ثبت نام مشاور املاک با دریافت حق عضویت
 • امکان پرینت ملک
 • شرکت کردن در شبکه های اجتماعی 
 • داشتن بلاگ حرفه ای املاک
 • سوالات متداول
 • امکان ثبت درخواست بازدید
 • امکان ثبت درخواست ثبت ملک
نتیجه گیری

اکنون مطمئنم که بسیاری از شما کمی احساس سرگیجه می کنید. بله ، اعتراف می کنم که یک تایمر اول خیلی جذاب باشد اما استراحت کند و نفس بکشد. در حالی که همه اینها ممکن است راه خارج از حوزه تخصص شما باشد  من به شما اطمینان می دهم که اینگونه نیست. داشتن و نگهداری وب سایت املاک و مستغلات خود چیزی است که در این خط مشاغل به سادگی بی ارزش است. این نشان دهنده حرفه ای ، ثبات ، شهرت و بسیاری موارد دیگر برای مشتری شما است همه آنها خوب است.

مقالات مرتبط: طراحی فروشگاه اینترنتی کارکنان دولتی

 

نمونه کارها

 

 

[instagram-feed]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.