۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

20 ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی
  • ۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

موسسات و مشاغل دارند برای نجات انسانها اقدامات مهمی انجام می دهند. این آیین نامه در
حال تغییر است اقتصاد، عادات خرید مصرف کننده و کارهای روزمره ما، بسیاری از مردم در
حال فکرکردن در مورد شروع یک تجارت هستند و به دلایل بسیار متفاوت اگر به دنبال ایجاد یک
تجارت هستید پتانسیل رشد کوتاه مدت دارد، شما اگر به دنبال ایجاد شغلی هستید که
بلند مدت باشد، پتانسیل رشد، به افراد کمک میکند تا با این روش جدید زندگی سازگار شوند
و شیوه های بازاریابی اخلاقی را تمرین کنند، سپس مراقب آن باشید.

(به این دلیل است در این مقاله، من و شما در مورد ۲۰ ایده اخلاقی در مورد تجارت صحبت خواهیم کرد
که می توانید در اقتصادی شروع کنید که تحت تاثیر ویروس قرار دارد کارآفرینانی مثل شما ، کارآفرینانی
که در دراز مدت فکر می کنند و در حال افزودن ارزش به زندگی مردم هستند، بسیار مهم
هستند دقیقا راهی که این اقتصاد پیش می رود بنابراین اگر آماده اکتشاف ایده های
کسب و کار آنلاین هستید اگر میخواهید یک تجارت آنلاین ایجاد کنید باید مطمئن شوید
که محصولات شما متناسب با نیازهای مردم است که اکنون در خانه زندگی میکنند
و کار میکند. ما قصد داریم با ایده های تجاری که همه به مشتریان کمک میکنند تا راحت باشند شروع کنیم) 

  • ۲۰ ایده کسب و کارهای آنلاین برای دوران کرونایی

۱. پیراهن

مورد اول که شاید شما آن را حدس زده باشید ، پیراهن کشی و پیراهن عرق گیر است شما می توانید پیراهن های ژاکت مانند را بفروشید وقتی این کار را کردید مطمئن شوید مخاطبان خود را با زبانی که در مورد ماندن راحت در خانه صحبت میکند هدف قرار دهید حالا موارد دشوار در مورد پیراهن ها این است که شما باید منحصر به فرد باشید یا می توانید طراحی خود را انجام دهید کاپشن و پیراهن ها با چاپ روی سرویس درخواست هودهای منبع که کمی جنبه جدیدی برای آنها دارد.

۲. جوراب

دومین ایده برتر در همین راستا برای حفظ راحتی افراد جوراب است در اینجا شما به دنبال جوراب هایی که بسیار راحت باشند و خیلی نرم به نظر می رسند و احساس گرمی کنید  اگر این کار را انجام دهید، آنچه می خواهید انجام می شود در کارهای روزمره مردم کمی شادی ایجاد می کند و این چیزی است که مردم در حال حاضر در واقع اشتیاق دارند، زیرا کار و زندگی می کنند.

۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

۳. دسته لوازم جانبی موبایل

سومین ایده کسب و کار انلاین که می توانید به آن توجه کنید دسته لوازم جانبی موبایل می باشد حال اگر شما شنیدید که دیگران در مورد فروش موارد تلفن یا دارنده هایی که می توانید روی یک ماشین سوار شوید صحبت می کنند حدس بزنید چی شده؟ مردم غالبا از خانه هایشان بیرون نمی روند بنابراین تقاضا برای یک مورد جالب در تلفن ، یا چیزی که وجود دارد سوار ماشین می شوند، واقعا آنجا نیست. آنچه وجود دارد تقاضا برای دارندگان که به مردم کمک می کند از تلفن های خود در داخل خانه خود استفاده کنند، در مورد آن فکرکنید، اگر بخواهیم نتفلیکس را از طریق تلفن خود تماشا کنیم ، همان چیزی است به اندازه کافی سرگرم شدن در اطرافمون به ما می دهد.

۴. فروش غرفه های لپ تاپ

بیایید در لیست ایده های کسب و کار آنلاین به شماره چهار برویم ایده فروش غرفه های لپ تاپ در این گروه ، شما لازم نیست خود را محدود کنید به غرفه های لپ تاپ همچنین می توانید چیزهایی مانند صفحه کلید و موس ها را بفروشید نکته مهم این است که شما چیزهایی می فروشید که ارگونومیک هستند این به مشتری ها نشان می دهد که می توانند از لوازم جانبی مانند اینها برای کار استفاده کنند.

۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

۵. لوازم جانبی بازی

ایده شماره پنج که لوازم جانبی بازی است افراد زیادی هزینه می کنند وقت خود را در حال حاضر بازی کردن که آنها در خانه هستند میگذارند. اگر این کسب و کار را می شناسید به دنبال راههایی باشید که فروشگاهی تهیه کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید ، نیازهای افرادی که بیشتر اوقات بازی می کنند. فقط یک کلمه هشدار اطمینان حاصل کنید که اگر در حال فروش لوازم جانبی هستید، مانند کنترلر و موارد مانند این ، میدانید که آنها با دستگاه های خاصی سازگار هستند. درغیر این صورت شما فقط می خواهید یک تن از سوالات مشتری در مورد اینکه آیا آنها وجود دارد، دریافت کنید.

۶. جواهرات

بیایید به صورت آنلاین حرکت کنیم مردم قصد دارند به شما بگویند که هیچکس جواهرات نمی خرد به دلیل وضعیت اقتصاد در این دوران به عنوان مثال ، من گردنبند کوچک مونوگرام را دوست دارم. کوچک است اما این اندک است که به افراد کمک کند احساس کنند که می گیرند مراقبت از خود و افتخار از خود در طول این دشوار است زمانی من دوست دارم از این نظر به عنوان جواهرات کوچک
رفتار می کنم و در واقع آن نام دامنه موجود است، بنابراین آن را دریافت کنید و شروع کنید فروش جواهرات که به افراد کمک می کند احساس خوبی نسبت به خود نشان دهند.

 

۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

۷. دکوراسیون خانه

با توجه به بسته شدن رستوران ها و کافه ها دردوران کرونا ، مردم از محصولات تازه بهتر استفاده می کنند. از آنجا که مردم وقت بیشتری را در خانه می گذرانند ، آنها هستند که به دنبال راه هایی برای بهبود محیط اطراف خود می گردند. با این حال می خواهیم یک تن پول برای این پروژه ها خرج کنید به یاد داشته باشید که آنها لزوما نمی توانند به فروشگاه بهبود خانه محلی خود بروند دیگر و فقط هر آنچه را که می خواهند انتخاب کنند. به دنبال علائم کوچک باشید دکوراسیون دیوار و سایر لوازم جانبی مانند این که می توانید در کالاهای خود بفروشید فروشگاه آنلاین برای کمک به مردم که کمی از آن لذت را به ارمغان می آورد.

۸. بالشتک

برای ایده کسب و کار آنلاین ، بالشتک ها را در نظر بگیرید. مردم می روند برای گذراندن زمان زیادی بیشتر در نشستن در موقعیت های عجیب و غریب آیا آنها در حال کار برروی لپ تاپ خود  از حالت عادی نیست، نیمکت از رختخواب آنها یا یک ایستگاه کاری از راه دور تازه تنظیم شده آنها در جستجو راه حل هایی هستند که به آنها کمک می کند احساس بیشتری داشته باشند راحت و این جایی است که شما وارد می شودید. یا کوسن های منبع یا ایجاد کنید این کمک می کند تا افراد در این موقعیت های جدید راحت تر باشند.

ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی
۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

۹. حیوانات خانگی

ما قبلا درباره جلیقه های سگ ها صحبت می کردیم اما اکنون فکرمی کنند درباره همه مواردی که مشتریان می توانند برای کمک به زندگی در آنها خریداری کنند صلح با حیوانات خانگی خود در خانه های خود. به یاد داشته باشید این مشتریانی هستند که عادت کرده اند که بتوانند به سرکار بروند و به کار خود برگردند حیوانات خانگی آنها اکنون حیوان خانگی آنها همیشه در کنار آنها است نکته ای که فکرمیکنم شما واقعا می توانید با آنها در خدمت مشتری باشید، ساکت است اسباب بازی های حیوان خانگی این اسباب بازی هایی هستند که مشتریان می توانند برای سرگرمی از حیوانات خانگی خود استفاده کنند بدون اینکه حواسشان به آنها باشد زیرا سعی میکنند در یک جلسه آنلاین بپیوندند.

۱۰. کفش

واقعا فکر میکنم که یک دسته کفش وجود دارد که مطمئنا می توانید بفروشید و آن موارد هستند دمپایی خانه راحت است، شما به اندازه دقیق نیاز ندارید برای آنها مناسب است و نوع جورابهای مشابه همانطور که در مورد آنها صحبت کردیم پیش از این ، دمپایی خانه می تواند به ایجاد برخی از شادی ها کمک کند و احساس راحتی کند به زندگی مردم بنابراین در حالی که همه افراد دیگر دسته کفش را نادیده می گیرند وقتی آنها مشاغل آنلاین خود را شروع می کنند ، خلاق شوید ، زیرا فکر میکنم فرصتی برای مالکیت یک دسته یا دمپایی در خانه وجود دارد.

۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی
مقالات مرتبط : تاثیر کرونا بر کسب و کارهای اینترنتی

 

نمونه کارها

۱۱. تشک فضایی

این ایده برای والدین است. می توانید کارهای زیادی انجام دهید برای خدمت به والدین در این مدت به یاد داشته باشید ، والدین مجبور هستند که مجبور شوند از خانه کار کنند و همزمان فرزندان خود را در خانه سرگرم کنند. یکی تکنیکی که به این امر کمک می کند داشتن فضاهای جداکانه است به طوری که کودک می داند که در کجا می تواند بازی کند ، و شاید این باعث افزایش شانس آنها شود همانطور که والدین کار میکنند در آنجا بمانند. به همین دلیل فکر میکنم مکان های تشک فضایی را دوست دارند این یکی می تواند برای فروشگاه آنلاین خود خوب باشد. اگر می خواهید برای کشف سایر روشهای فروش به والدین ، تا بتوانند سرگرم شوند فرزندان آنها ، من فکرمی کنم این یک ایده عالی است.

۱۲. لوازم جانبی بدنسازی

این همان چیزی است که بسیاری از مردم  در حالی که خرج بیشتری می کنند ، مناسب و سالم بمانند و حتی عاقل بمانند زمان در داخل خانه یک ایده تجاری که می توانید شروع به تهیه آن کنید نیاز افرادی که در داخل خانه کار می کنند فروش لوازم جانبی بدنسازی است باندهای مقاومتی مانند این ها نمونه خوبی از لوازم جانبی سبک هستند که افراد می توانند از آنها استفاده کنند تا یک تمرین بزرگ از خانه دریافت کنند و اگر تصمیم دارید چیزی مثل باندهای مقاومت بفروشید، فرصت های محتوا برای ارائه کار می توانید راهنماهای چگونه ایجاد کنید ایده ها را بکشید و افراد را به صورت رایگان به فروشگاه خود بکشید.

۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

۱۳. لوازم جانبی پیاده روی

ایده تجاری دیگر که در رده های ورزشی می باشد پیاده روی است که افراد می توانند در حالی که هنوز هستند به بیرون بروند فاصله سالم با افراد دیگر به افراد کمک کنید عادت پیاده روی خود را توسعه دهند با ارائه لوازم جانبی پیاده روی این یک ایده عالی برای تجارت آنلاین است.

۱۴. لوازم جانبی نظارت

ایده کسب و کار آنلاین که حتی اکنون می توانید آن را دنبال کنید، لوازم جانبی نظارت منظور امنیت نیست. منظور لوازم جانبی است که کمک میکنند افراد بر جنبه های مختلف زندگی داخلی خود نظارت می کنند . در این مورد این مانیتور خانگی است که به مردم اجازه می دهد رطوبت خود را اندازه گیری کنند اپارتمانهایشان تعداد بیشتری از مردم در واقع باغهای سرپوشیده را شروع می کنند بنابراین این سنجش رطوبت بخش مهمی از شکوفایی آن باغ ها است به دنبال راه های دیگری باشید که بتوانید به افراد در اندازه گیری رطوبت یا دما کمک کنید در خانه های خودشان به روش های هوشمندانه و لوازم جانبی که به آنها کمک می کند این کار را انجام دهید که بسیازی از ایده های کسب و کار آنلاین بودند.

۲۰ ایده بیزینس آنلاین برای دوران کرونایی

۱۵. چاپخانه آنلاین

اگر چاپخانه دارید، این ایده کسب و کار اینترنتی مناسب شماست. البته اگر چاپخانه ندارید
باز هم می توانید این ایده را عملی کنید. فقط باید چند چاپخانه خوب و متعهد را بشناسید
و با آن ها کار کنید. پس می توانید سایت چاپخانه انلاین خود را راه اندازی کنید.

۱۶. فروش محتوا

همینطور که تا الان متوجه شده اید، محتوا نقش اساسی در بین ایده ها دارد، پس می توانید
محتوا بفروشید و کسب درامد کنید. فروش محتوا یکی از بزرگترین تجارت هستند. الان
نسبت به گذشته، مردم بیشتر دنبال اطلاعات در زمینه های مختلف هستند.

۱۷. طراح گرافیک آنلاین

اکثر افرادی که سایت خود را آماده می کنند، از همان ابتدا نیاز به یکسری عناصر گرافیکی
هستند. از لوگوی سایت گرفته تا تصاویر موردنیاز برای محتوای سایت. همینطور افرادی
که فیلم های اموزشی تولید می کنند.

۱۸. سایت اجاره خوردرو

در این ایده کسب درامد اینترنتی، افرادی هستند که به هر نحوی برای مدتی نیاز به خودرو
خود ندارند، و از طرفی نیاز به اجاره خودرو دارند، با سیستمی که در سایتتان راه اندازی
می کنید می توانید هر دو طرف را به هم وصل کنید.

۱۹. کانال ویدیویی در یوتیوب

یکی از بهترین ایده ها راه اندازی کانال ویدیویی در یوتیوب است. برای راه اندازی کانال
در یوتیوپ، فقط به حساب کاربری گوگل نیاز دارید.برای این کار، باید ویدیو های خاص
بسازید و پست کنید. زمانی که کانالتان محبوب شد، میتوانید برای برنامه تبلیغاتی کانال
یوتیوب اقدام کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

۲۰. سایت موسیقی

اگر در اینترنت جستجو کنید، بیشتر سایت های موسیقی فقط دانلود موسیقی هستند
و بصورت تخصصی درمورد موسیقی، نیستند. اگر شما در موسیقی مهارت دارید
یا اطلاعات زیادی در این زمینه دارید، توانید از این ایده برای شروع کسب و کار
اینترنتی استفاده کنید.

مقالات مرتبط : حمایت از بیزینس های کوچک در دوران کرونا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *