کسب درآمد میلیونی از سایت های خارجی

کسب درآمد میلیونی از سایت های خارجی

دسترسی سریع به مطالب این مقاله:

  • کسب درآمد از سایت های خارجی

کسب درآمد از سایتهای خارجی همیشه با هیجان بسیار زیاد همراه بوده چرا که درآمد از آن ها مساوی هست با کسب درآمد دلاری یکی از بهترین روش های کسب و کار اینترنتی کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی است. این روز ها صحبت در مورد کسب درآمد از سایت های خارجی زیاد شده است. کسب درآمد از سایت های خارجی برای ایرانی ها کار آسانی نیست و به دلیل مشکلاتی که دارد اکثر افراد از این کار منصرف می شوند. اما اگر بتوانید به شیوه ای تحریم ها را دور بزنید می توانید از سایت های خارجی درآمد میلیونی کسب کنید.

  • روش های کسب درآمد از سایت های خارجی

۱. کسب درآمد کلیکی

یکی از راه های کسب درآمد از سایت های خارجی دیدن تبلیغات کلیکی است. شاید فکرکنید کار آسانی است اما این کار هم مشکلات زیادی دارد از جمله اینکه پرداخت های این سایت ها به دلار است و برای انتقال آن به حساب خود باید یک حساب پی پال داشته باشید، پی پال کشور ایران را تحریم کرده لذا برا ی ساخت حساب پی پال باید اقامت خارج از ایران داشت. این تنها مشکل نیست، دیدن تبلیغات کلیکی بسیار زمانبر است و حجم اینترنت زیادی را مصرف می کند، حال اگر شما وقت و هزینه خود را صرف دیدن تبلیغات کلیکی کنید و نتوانید پولی که به حسابتان واریز شده را برداشت کنید باز به جای کسب درآمد ضرر کرده اید

۲. تولید محتوا

از بهترین راه های  کسب درآمد می توان تولید محتوا برای سایت های خارجی را نامبرد این محتواها می توانند، فیلم، متن، فایل، کتاب یا محصولات دیجیتالی و… باشند به طور مثال شما میتوانید برای سایت یوتیوپ فیلم تهیه کنید و با آپلود آن در یوتیوب و البته بازدید بالا کسب درآمد کنید. شغل تولید محتوا در ایران ثابت شده و هر کسی می تواند با یاد گرفتن این حرفه برای خود درآمد داشته باشد.

کسب درآمد میلیونی
کسب درآمد میلیونی
کسب درآمد از سایت های خارجی

نمونه کارها

۳. کسب درآمد از فروش کتاب های الکترونیکی

یکی از ساده ترین و بهترین روش ها برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی فروش کتابهای الکترونیکی در سایت آمازون است. اگر در این زمینه تخصص و مهارت دارید می توانید مهارت تان را به کتاب های الکترونیکی تبدیل کنید و در سایت آمازون برای فروش قرار بدهید. همانطور که می دانید سایت آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی در جهان است که طی چند سال گذشته فروش کتابهای الکترونیکی در آن چندین برابر شده است. ساخت کتاب الکترونیکی کار دشواری نیست و می توانید با نرم افزار word هم آن را بسازید. در فروشگاه اینترنتی آمازون علاوه بر فروش کتاب های انگلیسی هم می توانید کتاب های فارسی به فارسی زبانان مقیم در کشورهای خارجی بفروشید.

۴. بیت کوین

یکی از راه های کسب درآمد از سایت های خارجی استخراج ارز دیجیتال مانند بیت کوین است. که احتیاج به دستگاه های ماینر گران قیمت دارد، هرچند با سیستم های خانگی و لپ تاپ هم این کار قابل انجام است اما علاوه بر آسیب رساندن به cpu دستگاه شما، کار بسیار زمانبری هم هست. بنظر می رسد با این کار بیشتر ضرر خواهیم کرد تا اینکه به درآمد برسیم. یکی از بهترین روش های بدست آوردن و ماین کردن بیت کوین جمع کردن سیستم های کامپیوتری با امکانات بالاست برای مثال سبک ترین سیستمی که شما نیاز دارید تا برای شما بیت کوین بسازد سیستمی است که از ۱۶ گیگ تا ۲۴ گیگ رم دارد تازه اگر توانستید سرماه از پس هزینه قبض برق این سیستم برآیید.

کسب درآمد میلیونی از سایت های خارجی

۵. کسب درآمد با فروش افزونه و قالب های وردپرس

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی فروش محصولات وردپرسی مثل قالب و پلاگین های وردپرسی در مارکت های جهانی است. بزرگترین سایت ها تم فارست و کدکنیون است. این سایت ها منبع عظیمی از افزونه و قالب های وردپرس هستند. اما کسب درآمد از این روش یک مقدار سخت شده است. چون این مارکت پلیس ها تحریم‌های سختی را برای ایران اعمال کردند. اما اگر بتوانید تحریم ها را کامل دور بزنید مطمئن باشید می توانید فروش باورنکردنی را تجربه کنید. همچنین الان فروشنده هایی هستند که روزانه حدود ۱۰۰ نسخه از محصولشان به فروش میرسد. اگر قصد دارید از طریق فروش محصولات وردپرسی در این مارکت پلیس ها فعالیت کنید باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. چون باید قالب های فارسی را به زبان انگلیسی ترجمه کنید و در این مارکت پلیس ها برای
فروش قرار دهید.

مزایا و معایب سایت های کلیکی ایرانی:

مزایا:

• مهمترین مزایای کار در سایت های کلیکی ایرانی فارسی بودن سایته و این که به راحتی میشه با سایت
ارتباط برقرار کرد و خیلی سریع راه افتاد.
• مزیت بعدی انتقال راه تر پول از سایت مذکور به حساب بانکیه خود
• ارتباط راحتتر با پشتیبانی سایت و پرسیدن شبهات

معایب:

• فاصله ی پرداخت پول به نسبت سایت های خارجی
• کار کردن در سایت ها ایرانی سخت تره و معمولا سایت های خارجی راحت تر و مشخص تره
• غیرقابل اعتماد بودن سایت های ایرانی نسبت به سایت های خارجی

مزایا و معایب سایت های کلیکی خارجی:

مزایا:

• یکی از مهمترین مزایای سایت های خارجی پرداخت کردن به صورت دلار است اگر شما بتوانید فعالیت مناسبی داشته باشید و بتوانید سرمایه خوبی جمع کنید حتما به درآمد روزی ۲ دلار تا بیش از ۵۰ دلار میرسید.
• یکی دیگر از مزایا سایت های خارجی همین جهانی بودنشه سایت های خارجی زیادی هستند که این سایت های ptc رو مورد بررسی قرار میدن و اگر سایتی تخلف کرد یا به اصطلاح scam (کلاهبردار) بود به مردم اطلاع رسانی کنند.

معایب:

• عیب این سایت ها انگلیسی بودنشه و ارتباط برقرار نکردن با سایت و پشتیبانی آن
•  تحریم بودن کشورما در رابطه با این سایت ها

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.