چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی

چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی

اسم مشاوره که می آید، در تصور ما مکانی شبیه مطب پزشک می آید. وقت گرفتن تلفنی و ساعت ها در مسیر ماندن برای مشاوره گرفتن، در این سالها با پیشرفت اینترنت و فضای مجازی ارتباط ها خیلی گسترش پیدا کرده، و واقعا میتوانیم بگوییم که شما هر لحظه اراده کنید میتوانید اطلاعات مورد نیاز که در مورد درس و کنکور لازم دارید را به دست بیارید، حتی میتوانید با متخصص مورد نظر خود چت کنید یا تماس بگیرید و صحبت کنید. (چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی)

 

انواع مشاوره

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره گروهی
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین به ایجاد پل ارتباطی بین مشاوران و شهروندان با استفاده از اینترنت اشاره داردمشاوره آنلاین شامل استفاده از اینترنت است تا افراد بتوانند نظر مشاوری کار بلد را در مورد یک یا چند موضوع خاص بپرسند و این امکان را فراهم می‌کند تا از راهنمایی آن‌ها استفاده کنند تا بهترین تصمیم را برای زندگی‌شان بگیرند.

انواع مشاوره آنلاین غیر حضوری و تلفنی
 • مشاوره آنلاین خانواده
 • مشاوره شخصی و روانشانسی
 • مشاوره کاری 
 • مشاوره آنلاین مهاجرت
 • مشاوره آنلاین ازدواج
 • مشاوره آنلاین تحصیلی
 • مشاوره مذهبی
 • مشاوره حقوقی
 • مشاوره تخصصی
چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی
 

مشاوره تحصیلی

با تخصصی شدن دانش و پیشرفت کسب و کارها، مشاوره تحصیلی در همه حوزه ها اهمیت زیادی پیدا کرده است. هر شخصی در زندگی خود بسیاری گزینه برای انتخاب دارد که یکی از مهمترین آنها در حوزه تحصیلی می باشد که با انتخاب درست می توان آینده تحصیلی و شغلی مناسب و موفقی را رقم زد. هدف از ایجاد چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی در واقع دسترسی آسان تر بیشتر مردم به مشاوره با متخصصان در زمینه های گوناگون، کسب آگاهی، راه حل های مناسب و اصولی و کوتاه مدت در مواجهه با مشکلات بوجود آمده در مسائل مختلف از جمله مشاوره شغلی، تحصیلی، خانوادگی، اجتماعی
و… بدون محدودیت مکانی و زمانی و با صرف هزینه ای کم تر نسبت به مشاوره های حضوری و همچنین صرفه جویی در وقت است.

به همین خاطر مشاوره تحصیلی نقش مهمی را می تواند در آینده شغلی و تحصیلی شما ایفا بکند. مناسب ترین راه حل برای انتخاب درست تحصیلی شناخت استعدادها، علایق و توانایی های خود است همچنین مشاور تحصیلی با بررسی آینده شغلی مربوط به رشته ای که میخواهید انتخاب کنید می تواند کمک زیادی به انتخاب صحیح شما بکند.

مزایای مشاوره تحصیلی

یکی از انواع مشاوره که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی را به خود جذب کرده مشاوره تحصیلی می باشد. باید گفت که مشاور تحصیلی به مسائل درسی مربوط به دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی و در زمینه های مربوط به آن از جمله برنامه ریزی کنکور، رفع اشتباه در انتخاب رشته  راهنمایی شغلی، آگاهی و مشاوره دادن در خصوص شرایط تحصیلی در
مدرسه، بررسی افت تحصیلی دانش آموزان  و دانشجویان، آموزش شیوه های صحیح مطالعه، ارائه روش های تقویت حافظه و کاهش اضطراب و یا موضوعات دیگر می پردازد.

ویژگی های یک مشاوره تحصیلی

⇐ صرفه جویی در هزینه ها

معمولا در ابتدای سال تحصیلی موضوع در ارتباط بودن با یک مشاوره تحصیلی به میان می آید. این فکر در ذهن دانش آموز پیش میاید که مشاور تحصیلی در واقع هزینه ای بیهوده می باشد و برای موفقیت در کنکور تجربی این موضوعات نیاز نیست. در صورتی که فکری اشتباه است. دقیقا یکی از ویژگی های داشتن یک مشاور تحصیلی مناسب این است که دانش آموز را از سرگردانی بیرون میاورد. در واقع باعث می شود تا دانش آموز در انتخاب منابع ذهن باز تری داشته باشد و از صرف هزینه های اضافی و گیر افتادن در دام کسانی که سعی در فروش بیشتر محصولاتشان دارد جلوگیری میکند. در واقع مشاور تحصیلی نه تنها هزینه ی اضافی نمی باشد، بلکه دانش آموز را در انتخاب منابع و کلاس های کمک آموزشی و تهیه لوح های فشرده آگاه می کند و دانش آموز با بیشترین آگاهی این منابع را تهیه میکند.

چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی
 

⇐ برنامه ریزی درسی صحیح

بسیاری از دانش آموزان در طول مسیر کنکور با مشکلات متعددی رو به رو هستند و یکی از این موضوعات برنامه ریزی درسی کنکور می باشد. در واقع در صورت داشتن مشاور تحصیلی دیگر دانش آموز در سردرگمی دوره و مرور مناسب و تست زنی صحیح و ساعت مطالعه و… نیست. در واقع یک مشاور تحصیلی خوب باید بتواند دانش آموز را در تمامی این موضوعات کمک کند. مشکل از آنجایی شروع می شود که دانش آموز نمیداند چه کاری برای موفقیت در کنکور باید انجام دهد و زمانی که خودش کارها را میخواهد که انجام دهد، نتیجه اش اغلب اوقات ترازهای کم دانش آموزان در آزمون های آزمایشی می شود.

⇐ رعایت پیش نیاز های دروس

برخی از دانش آموزان زمانی که شروع به خواندن مباحث برای کنکور میکنند پیش نیاز های مطالب را رعایت نمی کنند. در واقع داوطلب کنکوری باید در خواندن هر موضوع و فصل پیش نیازهای مربوط به آن درس را مطالعه کرده باشد اگر این اتفاق نیوفتد نتیجه اش بالا رفتن تعداد غلط های دانش آموزان در حل تمرین و تست می شود.

مزایای چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی

از مهمترین مزایا و دلیل برتری مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری، می توان به نداشتن محدودیت مکانی در مشاوره تحصیلی تلفنی دانست. زیرا با استفاده از مشاوره تلفنی تحصیلی دیگر نیازی به حضور در مرکز مشاوره را ندارید و از هر منطقه ای از ایران و هرگونه امکانات رفاهی و فقط دسترسی به یک تلفن می توانید با بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در ارتباط باشید.

چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی
 
معایب مشاوره تحصیلی تلفنی

در مشاوره تحصلی تلفنی مهمترین رکن کسی می باشد که میخواهد به عنوان مشاور به شما پاسخ بدهد. در حقیقت کسی که می خواهد مشاور تلفنی بدهد باید توانایی زیادی نسبت به مشاور حضوری داشته باشد زیرا در مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاور هیچ درک فیزیکی از طرف مقابلش ندارد و باید مهارت های بسیار بیشتری داشته باشد تا بتواند حرف ها و توصیه هایش را از راه دور انتقال دهد اما در مشاوره حضوری تحصیلی، مشاور شخص مقابل را رودررو می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و شخصیت و رفتار طرف مقابلش را درک کند و صحبت های خود را انتقال دهد.

وظایف مشاورین تحصیلی
 • شناسایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان و دانشجویان و هدایت آنها در مسیر صحیح
 • آموزش مهارت های موفقیت تحصیلی و ارائه راهکارهای مناسب
 • کمک به دانش آموز برای انتخاب رشته تحصیلی مناسب
 • آموزش شیوه های صحیح مطالعه ، یادگیری ، یادداشت برداری ، خلاصه نویسی و پاسخگویی به سؤالات تشریحی و تستی
 • کمک به والدین برای شناسایی دقیقتر توانایی های فرزندانشان و فراهم نمودن بستر مناسب برای رشد و شکوفایی آنها
 • افزایش قدرت تمرکز و تقویت حافظه دانش آموزان و دانشجویان
 • آموزش مهارت های آزمون دادن شامل شیوه صحیح آمادگی برای هر آزمون، مدیریت استرس و اضطراب امتحان ، نحوه مدیریت زمان
 • افزایش انگیزه و اعتماد به نفس دانش آموزان
چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی
بهترین سایت‌های مشاوره تحصیلی
نتیجه گیری

گاهی آنچنان غرق سرعت زندگی می شویم که حتی نمی توانیم جایی برای مشاوره گرفتن باز کنیم. با توجه به گرانی های موجود هم، گاها اگر از لحاظ زمانی توانایی داشته باشیم، به عددهای پرداختی که می رسیم، قیدش را می زنیم. مشاوره آنلاین چاره این مشکلات است. با توجه به وسعت شهرهای بزرگ و معظلی به نام ترافیک، زمانی که همه تلاش خود را کرده اید و مشاور خوبی پیدا کرده اید، باید حداقل ۴ ساعت وقت خود را در مسیر بگذرانید. با مشاوره آنلاین تنها به اتاق امن خود احتیاج دارید، می توانید در خانه بمانید، در عین رسیدگی به امور شخصی، از بهترین مشاورین مشاوره بگیرید.

4 دیدگاه

 1. پایه یازدهم هستم دروس دهمو واسه کنکور جمع بنده نکردم یازدهمم همین طور میخوام تو این سه ماه یازدهمو جمع بندی کنم ممنون میشم کمک کنین

 2. سلام من پایه نهم هستم میخام ببینم حداکثر معدل باید چند باشه که بتونم برم رشته کار و دانش شاخه تولید محتوا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *